+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

İş merkezi kartı aktarmaKuruluş programının Servis/Kart aktarma bölümüne İş merkezi kart aktarma (098509) menüsü eklenmiştir. Burası, iş merkezi kartlarının verilecek yeni kodlar ile yeni kartlara aktarılacağı bölümdür.

Programa girdiğinizde öncelikle aktarma işlemine tabi tutulacak eski iş merkezi kartına, aktarmadan sonra iş merkezi kartına verilecek yeni kodun girilmesi gerekir. Eski ve yeni iş merkezi kodları girildikten sonra, imleç "Eski kart silinsin" başlıklı alana gelecektir. Bu alanda sizden istenilen, aktarma işleminden sonra eski iş merkezi kartının silinip silinmeyeceğini belirlemenizdir. Eğer eski kartın silinmesini istiyorsanız, bu alanda gördüğünüz (X) işaretini Evet olarak işaretlemelisiniz. Eski kartın silinmesini istemiyorsanız bu alan Hayır yani (X) işareti ile kalmalıdır. Aktarma işlemine dahil edilecek ilk iş merkezi kartı belirlendikten sonra imleç bir alt satıra geçecektir. Aktarılacak diğer iş merkezi kartlarının eski ve yeni kodları girildikten sonra F2 tuşuna basmalısınız. Aktarma işlemi başlayacaktır. Programınızın aktardığı kartları ekrandan takip edebilirsiniz. Aktarma işlemi sona erdiğinde, yeni kart açıldı alanında evet anlamına gelen işaretin yer aldığını göreceksiniz.

 
Eklenme Tarihi : 27.12.2010   Okunma Sayısı : 2900
Önceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım