+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

Kredi sözleşmesi izleme ve taksitleri izleme programlarıProgramlarımızın Finans yönetimi/Yönetim/Kart yönetimi altına;

- Kredi sözleşmesi izleme (071655)

- Kredi sözleşmesi taksitleri izleme (071656)

eklenmiştir.

Kredi sözleşmesi izleme; tüm kredi sözleşmelerinizin, tanıtım kartından girdiğiniz kart bilgilerini detayları ile birlikle aynı ekran üzerinden inceleyebilmenize hatta bu kartlara ulaşıp üzerinde değişiklik yapabilmenize olanak tanıyan çok amaçlı bir programdır. Bu programı, Kredi sözleşmesi tanıtım kartı'na (071650) ilişkin bilgilerin başlıkları halinde listelendiği bir tablo olarak düşünebilirsiniz.

Programı çalıştırdığınızda, listelemek istediğiniz kredi sözleşmelerinizin kodunu girmelisiniz. Akabinde kredi sözleşmeleri kodu, açıklaması, banka kodu, kredi tipi, kabul tarihi, taksit tutarı, faiz oranı, BSMV oranı, bakiye gibi bilgiler listelenecektir.

Kredi sözleşmesi taksitleri izleme; tüm kredi sözleşmelerinizin, tanıtım kartından girdiğiniz taksit tablosu bilgilerini detayları ile birlikle aynı ekran üzerinden inceleyebilmenize hatta bu kartlara ulaşıp üzerinde değişiklik yapabilmenize olanak tanıyan çok amaçlı bir programdır. Bu programı, Kredi sözleşmesi tanıtım kartı’ndaki (071650) taksit tablosuna ilişkin bilgilerin başlıkları halinde listelendiği bir tablo olarak düşünebilirsiniz.

Programı çalıştırdığınızda, taksitini görmek istediğiniz kredi sözleşmelerinizin kodunu girmelisiniz. Akabinde kredi sözleşme kodu, açıklaması, banka kodu, kredi tipi, kredi tutarı, taksit sayısı, vade tarihi, taksit tutarı, kalan ana para, ödeme fişi seri-sıra no gibi bilgiler listelenecektir.
Eklenme Tarihi : 13.04.2010   Okunma Sayısı : 2835
Önceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım