+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

Personel devam kontrol girişindeki buton hakkındaProgramlarımızın Personel yönetimi/Personel devam kontrol yönetimi/Personel devam kontrol giriş (111920)’indeki Başlangıç/Bitiş zamanlı toplu kayıt butonu detaylandırılmıştır.

Program çalıştırıldığında öncelikle yapılması gereken hangi zaman aralığında, hangi personel için işe giriş-çıkış tanımlaması yapılacağının seçilmesidir. Bu seçimlerde; ekranda yer alan kodu, adı, soyadı alanları ile başlangıç zamanı ve bitiş zamanı alanlarından gerçekleştirilecektir. Eğer toplu giriş yapılacak ise bu aşamada da ekranda yer alan Başlangıç/Bitiş zamanlı toplu kayıt butonu tıklanmalıdır ve açılacak ekrandan da işlem tipi (Başlangıç/Bitiş zamanlı mı, Sadece başlangıç zamanlı mı veya Sadece bitiş zamanlı mı) seçilmelidir. Akabinde yaptığınız seçime göre başlangıç ve bitiş zamanını girmelisiniz. Bunun yanı sıra proje bazında ya da sorumluluk merkezi bazında çalışan firma iseniz personelinizin bağlı olduğu proje kodunu ve sorumluluk merkezi kodunu da girebilirsiniz.
Eklenme Tarihi : 25.05.2010   Okunma Sayısı : 2421
Önceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro run, mikro jump, mikro fly, mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro v16, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım