+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

Stok depo detay kartları operasyonuProgramlarımızın Stok yönetimi/Operasyonlar bölümüne "Stok depo detay kartları operasyonu (010018)" eklenmiştir.

Bu program ile kullanıcılarımız, Stok depo detay tanıtım kartı (011900)’ndan tanımladıkları tüm bilgileri toplu halde listeleyebileceklerdir. Programı çalıştırdığınızda öncelikle sizden stok detayını görmek istediğiniz depoları seçmeniz istenecektir, akabinde de stok kriteri ve stok kriteri kod yapısını belirleyerek depo detaylarını inceleyebilirsiniz. Böylece karşınıza stok kodu, ismi, depo no, adı, tedarikçi, hedef kâr, fiyat, döviz cinsi, sipariş seviyesi gibi bilgiler kolon başlıkları halinde görüntülenecektir.

Operasyon menüsündeki seçenekler ile seçili kayıtları silebilirsiniz veya seçili depolara ait depo kartı olmayan stoklar için yeni kart oluşturabileceksiniz. Ekrandaki "Değişiklikleri kaydet" butonuyla da ilgili satırla ilgili girişini yaptığınız değişiklikler saklanmış olacaktır.
Eklenme Tarihi : 29.09.2010   Okunma Sayısı : 3451
Önceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro run, mikro jump, mikro fly, mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro v16, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım