+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

Kayıt defteri düzenleme, yöneticiniz tarafından devreden çıkarılmış hatası alıyorsanızZaman zaman Görev Yöneticisini çalıştırmak istediğinizde "Kayıt defteri düzenleme, yöneticiniz tarafından devreden çıkarılmış" şeklinde bir hata mesajı alırsınız. Bu sorunu çözmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Regedit programını çalıştırın. (Başlat -> Çalıştır -> Regedit [Enter])

HKEY_CURRENT_USER

  |-->Software

            |-->Microsoft

                     |-->Windows

                               |-->CurrentVersion

                                             |-->Policies

                                                        |--> System

anahtarını açın. Sağ pencerede DisableRegistryTools yazan bir değer göreceksiniz. Üzerine tıklayın ve DEL tuşuna basın (silin). Bilgisayarınızı tekrar başlattığınızda Regedit’i çalıştırabilmeniz gerekir. Eğer bu değer yoksa veya Regedit halen çalışmıyorsa muhtemelen bir virüs veya program hafızada bulunmakta ve tekrar engelleme yapmış demektir. Aynı anahtar içinde DisableTaskMgr verisi bulunuyor ve değeri 1 olarak atanmışsa, Görev Yöneticiniz engellenmiş demektir. Aynı şekilde bu değeri silerek bu sorunu çözebilirsiniz.
Eklenme Tarihi : 06.05.2009   Okunma Sayısı : 3059
Anahtar Kelimeler : Kayıt, Defter, Devreden, ÇıkarıldıÖnceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro run, mikro jump, mikro fly, mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro v16, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım