+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

Microsoft Outlook 2007 ÇalışmıyorsaÖncelikle Başlat –> Çalıştır [Enter] penceresini açın.

"%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook" yazarak Tamam düğmesine basın. Açılan klasörü içindekilerle beraber yedekleyin. (Kopyala yapıştır veya sıkıştırma yöntemini kullanabilirsiniz.)

Daha sonra Görev Yöneticisini çalıştırın. Başlat –> Çalıştır [Enter] -> taskmgr [Enter] Açılan pencerede İşlemler sekmesine tıklayın ve ada göre sıralayın. Eğer varsa, Outlook.exe ve Winword.exe işlemlerine sağ tuş ile tıklayıp, Görev Ağacını Sonlandır menüsünü seçerek görevleri hafızadan kaldırın.

Başlat –> Çalıştır [Enter] -> "C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\SCANPST.exe" programını açın. Gözat düğmesine tıklayarak PST dosyanızın yerini gösterin. Yedekleme yaptığınız dosyayı değil orijinal dosyayı gösterin.

Başlat düğmesine tıklayın. İşlem tamamlandıktan sonra Outlook’u açarak kontrolünüzü yapın. Herşey yolunda ise yedeklediğiniz dosyaları silin.
Eklenme Tarihi : 14.05.2009   Okunma Sayısı : 2605
Anahtar Kelimeler : Microsoft, Outlook, SorunÖnceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım