+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

IE Dinamik içeriği hatasız görüntüleyinActivex nesneleri ve Java kodları barındıran web sayfalarında, resimlerin doğru görüntülenmemesi ya da formların gönderilememesi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Web sayfasının sıkıştırılmış skript’ler içermesi bu tip bir soruna neden olabilir. Internet Explorer, bu durumda sıkıştırılmış skript’i indirse bile eksiksiz olarak açamayabilir. Olası sebeplerden biri geçici internet dosyalarının depolandığı klasör için yeterli disk alanı kalmamasıdır.

Çözüm için öncelikle [CTRL]+[F5] tuş kombinasyonuyla web sayfasını tümüyle güncelleyin. Sorun çözülmezse geçici internet dosyalarını silmeniz gerekebilir. Bu amaçla Araçlar / Internet Seçenekleri menüsünden Genel sekmesine geçin ve Dosya Sil’e ve Tüm çevrimdı şı içeriği sil’e tıklayın. Art arda iki kez Tamam’ı seçtikten sonra aynı web adresini girdiğinizde, tüm dinamik içerik düzgün bir şekilde görüntülenecektir.
Eklenme Tarihi : 07.07.2009   Okunma Sayısı : 3411
Anahtar Kelimeler : IE, Internet ExplorerÖnceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım