+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

Aslan BakıcısıMikro DestekBir aslan bakıcısı, yavruyken alıp büyüttüğü aslanı çok sevmekte ve ona kendi çocuğu gibi bakmaktadır. Bir gün aslana et verirken aslan koluna bir pençe atar.Bir süre hastanede yatan bakıcı hastaneden çıkar, ancak çok sevip büyüttüğü aslanın bu davranışını unutamaz ve depresyona girer. Bunun üzerine bir psikoloğa gider. Psikolog ona , depresyondan kurtulması için aslanı affetmesi gerektiğini söyler. Psikoloğun telkinleriyle aslanı affeden bakıcı, kısa süre sonra iyileşir ve tekrar işine döner.
 
Aslanla arası düzelen ve tekrar eski günlerine dönen bakıcı mutludur. Ancak bir süre sonra aslana kendi eliyle et verirken yine saldırıya uğrar.Bunun üzerine yıkılan bakıcının kalbinde ellerindeki yaralardan daha derin bir yara açılır.Bir süre sonra vücudundaki yaralar iyileşir, ancak kalbindeki yara bir türlü geçmez. Arkadaşlarının tavsiyesi üzerine başka bir psikoloğa gider."Ben onu affetmiştim, neden bunu bana tekrar yaptı" diye sorar.

Psikolog ona hayatı boyunca unutamayacağı şöyle bir tavsiyede bulunur: "Affet, ama unutma!"

 
Eklenme Tarihi : 11.03.2011   Okunma Sayısı : 8294
Anahtar Kelimeler : MikroÖnceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım