+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

Steve Jobs'un yazdığı son yazıApple kurucusu 56 yaşında hayata gözlerini yuman Steve Jobs’un yazdığı son yazı:

İş hayatında, Büyük başarılara ulaştım. Kimilerinin gözünde; Hayatım başarının timsali. Fakat işin dışında, Çok az neşem oldu benim.

İşin sonunda; Zenginliğim ve alışmış olduğum hayatın, bana getirdiği tek gerçeklik ölümle yüzleştiğim şu anda yatağımda uzanıp hayatımı gözlerimde canlandırırken, fark ettim ki gururlandığım şöhretim ve servetim Ölümün karşısında ne kadar da manasızmış.

Arabayı kullanmak için, size para kazandırması için, birilerini işe alabilirsiniz. Ancak, hastalığınızı taşıması için kimseyi işe alamıyorsunuz. Kaybedilen maddi şeyler bulunabilir veya yerine başkası konur. Fakat kaybedildiğinde bulunamayacak veya yeri dolmayacak tek şey var, O da hayat. 

Şu an hayatınızın hangi sahnesinde olursanız olun, zaman ile O sahne perdesinin kapanması ile yüzleşeceksiniz.

Tavsiyem; Ailenize, eşinize, arkadaşlarınıza çok kıymet verin ve sevin. Kendinize iyi davranın ve insanlara değer verin. Yaşlandıkça ve ümit ediyorum akıllandıkça; Fark ediyorsunuz ki, 300 dolarlık saat de, 30 dolarlık saat de aynı zamanı söylüyor. İç huzurun bu tarz şeylerle elde edilmediğini anlıyorsunuz.
Eklenme Tarihi : 31.8.2021   Okunma Sayısı : 3163
Önceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım