+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

Yaşlı TeyzeTonton Nine-Simge BilgisayarYaşlı teyze oldukça dini bütün bir insan.. Her sabah kapısının önüne çıkar bakkal çırağının bıraktığı ekmeği alırken yüksek sesle dua edermiş: "Tanrım bize verdiğin nimetler için sana şükürler olsun." Her seferinde de anında komşusu bağırırmış.. "Tanrı yok kadın!. Tanrı yok!.." Yaşlı teyze kızarmış kızmasına ama, yine her sabah duasını edermiş..
Komşu da inadından hemen aynı çığlığı atarmış.. 
Bir gün komşu, yaşlı teyzeye bir oyun etmeye karar vermiş..
Bakkala gidip bir sürü meyve, sebze, yiyecek, içecek alıp poşetlere doldurmuş, gece yarısı da sessizce yaşlı teyzenin kapısının önüne bırakmış.. Ertesi sabah teyze kapıyı açıp da yığınla poşeti görünce sevinçle bağırmış: "Şükürler sana Tanrım, gönderdiğin her şey için sana şükürler olsun!!!" Ağacın arkasından onu seyreden komşusu seslenmiş: "Tanrı yok kadın Tanrı yok!.. O yiyecekleri ben aldım sana!." Yaşlı teyze hiç istifini bozmamış:
"Yüce Tanrım sana ne kadar şükretsem az!. Hem bu yiyecekleri göndermişsin bana, hem de parasını şeytana ödetmişsin!"
Eklenme Tarihi : 15.05.2009   Okunma Sayısı : 3474
Anahtar Kelimeler : MikroÖnceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım