+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

Entegrasyonda fiş birleştirme işlemiV12 serisi programlarımızın Muhasebe yönetimi/Hesap tanıtım kartı (87100) ekranına Proje kullanımı alanı eklenmiştir. Bu düzenleme ile amacımız; fatura hareket satırlarında farklı proje kodları veya farklı sorumluluk merkezi kodları seçildiğinde oluşan muhasebe fişinde, istenen hesapların proje ve sorumluluk merkezi detaylı değil, detaysız olarak oluşturulmasıdır.

Örneğin, oluşacak muhasebe fişinde KDV hesabının proje ve sorumluluk merkezi detayı istenmiyorsa, ilgili KDV hesabının hesap tanıtım kartındaki "Sorumluluk merkezi kullanımı" ve "Proje kullanımı" alanlarının "Kesinlikle yok" olarak tanımlanması yeterli olacaktır.

Benzer şekilde, cari hesap için de proje ve sorumluluk merkezi detayı istenmiyorsa, ilgili cari muhasebe hesap kodunun hesabının tanıtım kartındaki "Sorumluluk merkezi kullanımı" ve "Proje kullanımı" alanlarının "Kesinlikle yok" olarak tanımlanması yeterli olacaktır.
Eklenme Tarihi : 21.04.2009   Okunma Sayısı : 3338
Önceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım