+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

Konsinye irsaliyeleri operasyonuProgramlarımızın stok ve üretim yönetimindeki "Konsinye irsaliyelerinden depolar arası konsinye sevk fişi oluşturma operasyonu (019702)" ismi "Konsinye irsaliyeleri operasyonu (019702)" olarak değiştirilmiştir. Buradaki operasyonlar menüsüne de “Seçili satırlardan konsinye sevk irsaliyesi oluştur” ve "Seçili satırlardan konsinye alış irsaliyesi oluştur" olmak üzere iki seçenek eklenmiştir.

Konsinye irsaliyeleri operasyonunda giriş irsaliyelerini listelediğinizde Seçili satırlardan konsinye sevk irsaliyesi oluştur seçeneği aktif olacaktır. Buna benzer olarak, çıkış irsaliyelerini listelediğinizde de Seçili satırlardan konsinye alış irsaliyesi oluştur seçeneği aktif olacaktır. Buradan yapılacak seçime göre oluşturulacak konsinye sevk/alış irsaliyesi için evrak numarası ve carisi girilecektir. Böylece Konsinye sevk irsaliyesi (012130) ve Konsinye alış irsaliyesi (012230) otomatik olarak oluşacaktır.

 
Eklenme Tarihi : 28.12.2010   Okunma Sayısı : 4464
Önceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım