+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

Personel Cari Kartları YönetimiProgramlarımızın Finans yönetimi/Yönetim/Kart yönetimi bölümüne Personel cari kartları yönetimi (070007) eklenmiştir.

Personel cari kartları yönetimi; tanımladığınız Cari personel kartlarını detayları ile birlikte aynı ekran üzerinden inceleyebilecek hatta bu kartlara ulaşıp üzerinde değişiklik yapılabilecek çok amaçlı bir programdır. Çalışma mantığı ve ekran düzenlemeleri banka kartları yönetim programı ile hemen hemen aynıdır. Aralarındaki en önemli fark bu ekranda listelenen bilgilerin sadece cari personel kartlarına yönelik olmasıdır. Yani bu ekrana yansıyacak tüm bilgiler programınızın Kartlar/Cari personel tanıtım kartı (041440) bölümünden girilen bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.

Bu ekranda da, cari personel kartlarına ilişkin bilgilerinizi istediğiniz kolon başlığına göre sıralayabilecek, programdan çıkmadan yeni cari personel kartı girişi yapabilecek, tanımlı olan kartların tanıtım kartlarını anında görüntüleyebilecek hatta birden fazla cari personel kartı seçimi yaparak yazıcıdan dökümlerini alabileceksiniz.
Eklenme Tarihi : 04.04.2011   Okunma Sayısı : 5293
Önceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım