+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

Üretim parametrelerine eklenen seçeneklerKuruluş programındaki Program akış parametreleri (091400)'nin "Üretim parametreleri" bölümüne iki seçenek eklenmiştir. Bunlar aşağıda açıklanmıştır.

33-) İş emri silinirken bağlı alt iş emirleri: Herhangi bir iş emri silindiğinde ona bağlı alt iş emirleri var ise; bu alt iş emirlerinin silinmesini istiyorsanız "silinsin", silinmemesini istiyorsanız "silinmesin" ve silinme işlemi yapılacağı zaman onay ekranının karşınıza gelmesini istiyorsanız "silinmesi için onay sorulsun" seçeneklerinden birini seçmelisiniz.

34-) Varsayılan muhasebe grup kodu: Üretim parametrelerindeki "3)İş emrinde mutlak muhasebe grup kodu kullanılacak" seçeneği aktif olarak seçili ise, bu alandan ilgili iş emri muhasebe grup kodu belirlenmelidir.
Eklenme Tarihi : 04.05.2012   Okunma Sayısı : 3842
Önceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım