+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

Web hizmetleri kullanıcı kaydıMikro Yazılımevi olarak kullanıcılarımıza daha verimli hizmetler sunabilmek ve istedikleri anda bizlere ulaşımlarını hızlandırmak amacıyla tüm programlarımızda belirli meblağlar dahilinde web hizmetlerimizi genişletmiş bulunmaktayız. İlerleyen zaman içinde web hizmet ağımızın daha kapsamlı ve daha fazla amaca hizmet etmesine yönelik yapısal çalışmalarımız son hızla devam etmektedir.


Web hizmetlerimizi satın alan kullanıcılarımızın hem ayrıcalıklarımızdan yararlanması hem de diğer kullanıcıların (satın almamış kullancıların) bu hizmetlere erişimini engellemek için V12 serisi Kuruluş  programımıza Web hizmetleri kullanıcı kaydı (504002) başlığı altında kontrol programı eklenmiştir. Bu ekran ile amacımız; öncelikli olarak web hizmeti satın almış kullanıcılarımızın kayıtlarını kontrol etmek ve arşiv güncellemelerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamaktır. Örneğin online hizmet kullanıcı kodu olmayan, dolayısıyla web hizmetimizi satın almamış kullanıcılarımız arşiv yüklemesi yaptıktan sonra Tablolar sürüm yükseltme ve yönetim (504000) ekranını çalıştırdıklarında, kaydı değişmiş tablolar üzerinde düzenleme yapamayacak dolayısıyla program yeniliklerinden uzakta kalacaklardır. Şimdi bu programda kullanıcılarımızın yapmaları gereken işlemleri özetlemeye çalışalım.
Eklenme Tarihi : 26.03.2009   Okunma Sayısı : 2211
Önceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım