+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

HTML biçimindeki e-postaları eksiksiz yazdırınHTML biçimli bazı e-postalarda iletideki grafikler yazdırılırken sorun oluşabilir. Önemli bilgiler içeren bir grafik söz konusuysa e-posta istemcisinin onu da kâğıda dökmesini isteyebilirsiniz.

Bahsedilen durum, grafiklerin eposta iletisine bağlı nesneler olarak dâhil edilmesinden kaynaklanabilir. Outlook bu koşullarda bağlantıların işaret ettiği içeriği her zaman eksiksiz bir biçimde yazdıramayabilir. Sorunu aşmak için epostayı öncelikle bilgisayarınıza kaydetmeli ve sonrasında internet tarayıcı üzerinden yazdırmalısınız. Bunun için gelen e-posta iletisini açtıktan sonra Dosya / Farklı Kaydet’ten kayıt türü olarak HTML’i işaretleyin ve sabit diskte dosya için bir konum seçin. Şimdi tarayıcınızı başlatabilir ve Dosya / Aç menüsüne tıklayabilirsiniz. E-posta iletisinin yer aldığı klasöre geçin ve ilgili HTML dosyasını açın. Artık bu iletiyi internet tarayıcı penceresi üzerinden eksiksiz bir biçimde yazdırabilirsiniz.
Eklenme Tarihi : 07.07.2009   Okunma Sayısı : 3038
Anahtar Kelimeler : HTML, E-posta, YazdırmaÖnceki Sayfa   Yazdır   Facebook'ta Paylaş

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım