+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

MİKRO DESTEK HİZMETLERİTürkiye'nin önde gelen kurumsal ve ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olan Mikro'nun, bugüne kadar 100 bini aşkın şirket tarafından tercih edilmesinin ve %96 gibi yüksek bir müşteri memnuniyeti seviyesi yakalamasının önemli bir nedeni var.
Yaklaşık 30 yıldır Mikro Yazılım, istisnasız olarak tüm müşterilerinin işlerine kesintisiz bir şekilde devam edebilmeleri için yüksek standartlarda teknik destek hizmetleri sunuyor.
Mikro çözümlerini kullanırken karşınıza çıkabilecek en küçük sorunu bile kolay ve hızlı bir şekilde aşabilmenizi sağlayan Mikro teknik destek hizmetleri; telefon, e-posta ve yerinde destek hizmetlerini kapsayan çok kanallı yapısıyla her zaman ulaşılabilir olmayı hedefliyor.

Mesai Saatleri İçinde Telefonla Doğrudan Erişin
Karşılaşabileceğiniz acil sorunları çözmek ve sorularınıza cevap vermek amacıyla kurulan bu teknik destek hattı, hafta içi 08:30 - 18:30; Cumartesi günleri ise 09:30 - 14:00 saatleri arasında hizmet veriyor.
+90 (216) 544 20 00 (pbx) numaralı telefon hattından ulaşabileceğiniz Mikro destek hattı, Mikro Asistan paketini almış firmaların sorununu telefonda en kısa sürede çözüyor.

Bunları Unutmayın
Telefonla destek alırken aşağıdaki noktalara dikkat ederseniz, sorunlarınızı çok daha hızlı bir şekilde çözebilirsiniz:
Sorunun nereden kaynaklandığını tespit etmeye çalışmak ya da programınızda sorun yaşadığınız modülü ekranda hazır bulundurmak işinizi kolaylaştırabilir.
Çözüme giden adımları not etmek iyi bir fikir olabilir. Bunun için yakınınızda kağıt ve kalem bulundurmayı unutmayın.
İlk önce çalıştığınız şirketin ismini, kendi isminizi, size ulaşabileceğimiz telefon numarasını belirtin.
Size her zaman daha iyi hizmet sunulabilmesi için, görüştüğünüz Mikro teknik destek görevlisinin ismini mutlaka not edin.
Teknik destek görevlisi size sorununuzu gidermek için izleyeceğiniz yolu anlatırken alacağınız notları, programı kullanırken sorun yaşayan diğer arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Mikro Asistan Çağrı Destek Paketi
Tüm Mikro Asistan işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz MikroCRM sayfası üzerinden, Mikro Asistan Çağrı Destek (Telefon ve e-posta aracılığıyla) hizmetini de almanız mümkün.
Kullanıcılar, crm.mikro.com.tr adresindeki destek bölümünden Mikro ürünleri ile ilgili tüm servis hizmetlerini kolayca alabiliyor.
Anahtar Kelimeler : Mikro Destek Hizmetleri, Mikro Destek, Mikro Eğitim, Mikro Bayi

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım