+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

MİKRO PROGRAMI1988 Yılından beri Ticari ve Muhasebe programları pazarında faaliyet gösteren Mikro Yazılımevi, gelişme süreci içinde;
Perakende satış otomasyonu, Akaryakıt istasyon otomasyonu,
Yönetim bilgi sistemleri alanlarında ürettiği markalar ile sektörün öncü kuruluşudur.

Sürekli gelişen ve yerli-yabancı firmaların sıkı bir rekabet içinde yaşadıkları bu pazarda, ürün çeşitliliğini artıran, bunun yanında geleneksel ürünlerini geliştiren bir firma olarak Mikro Yazılımevi, Türk ekonomisinin dinamiklerine uygun yüksek teknoloji gerektiren tasarımlara yönelmiştir.

Mikro Yazılımevi'nin hedefi, küçük, orta ve büyük ölçekteki işletmeler ve ERP sektörüne verim, sistem, kazanç ve zaman tasarrufu getiren, toplam kalite yönetimine yönelik bir anlayış sağlayan ve yönetim kararlarını yönlendirici bilgi üreten çözümler sunmaktır.

Ürün geliştirme, satış, pazarlama, satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerini tutarlı, planlı bir yapı içinde sunarken, toplam kalite yönetimi ve mutlak müşteri mutluluğu felsefesi ile hareket etmektedir.

Mikro Yazılımevi, dört ana grup altında toplanan ürünler sunmaktadır. Bunlar;
• my e-RP Kurumsal Kaynak Planlaması,
MİKRO ERP Yönetim Bilgi Sistemleri,
• Standart Seri Ticari ve Muhasebe paket programları,
• Series RETAIL Perakende Otomasyon Sistemleri.

Mikro Yazılımevi ürünlerinin genel özellikleri; modüler yapıda olması, parametrik yapısı ile esneklik sağlaması, güçlü yapısı ve kullanım kolaylığıdır. En küçüğünden en büyüğüne kadar tüm Mikro Yazılımevi ürünlerinde aynı kullanım mantığı hissedilir.
Anahtar Kelimeler : Mikro Programı, Mikro Ticari Programı, Mikro Muhasebe, Mikro Destek

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım