+90 (212) 659 25 70
Mikro Bayi

MİKRO YARDIMMikro Programlarını kullanırken herhangi bir şekilde yardıma ihtiyaç duyulması durumunda, sorun çözmek için birden çok seçenek bulunmaktadır;

Mikro Yardım
İlk olarak; Mikro Programı ana menüsünde yer alan “Yardım” seçeneğini kullanmak. Bu buton tıklanmasıyla, program içerisinde son derece kapsamlı ve detaylı bilgilerin yer aldığı yardım modülü çalışacaktır. Bu modülde kelime gruplarıyla aramalar yapmak ve bulunan sonuçları inceleyebiliceğiniz dökümanlara ulaşmanız mümkündür.

Mikro Yardım


İkinci seçenek olarak; program kullanımı sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz işlevleri görebilmek için CTRL-Y tuş kombinasyonunu deneyebilirsiniz. Bu seçeneği kullanmanız durumunda, hangi modülde ve hangi ekranda iseniz, bulunduğunuz yere bağlı olarak kullanabileceğiniz seçenekler listelenecektir.
Mikro Yardım


Üçüncü seçenek olarak; Mikro kullanıcılarının sorunlarını ve geliştirdikleri çözümleri paylaştıkları Mikro Forum web sitesini inceleyebilirsiniz.
Mikro Yardım
Sitede sorununuzu ifade eden kelime gruplarıyla aramalar yapabilir, herhangi bir çözüme ulaşamadıysanız (kayıt olmanız durumunda) yeni konu açarak kullanıcılardan öneriler talep edebilirsiniz.


Bu seçenekleri kullanmanıza rağmen sorununuza çözüm bulamadıysanız; Mikro’nun destek faaliyetleri kapsamındaki “Mikro Asistan” hizmetinden yararlanmanız mümkündür.
Mikro Asistan hizmetlerinden yararlanmak için bizlerle iletişime geçip satın alma konusunda destek alabilirsiniz. Mikro Asistan Mevzuat Hizmeti, SMMM kullanıcılarımız için hala ücretsiz olarak verilmekle birlikte, Mikro Asistan Çağrı Destek Hizmeti ücretli olarak verilecektir.

Mikro Yardım
Anahtar Kelimeler : Mikro Eğitimi, Mikro Yardım, Mikro Destek, Mikro Bayi

mikro efatura, mikro e-fatura, mikro edefter, mikro e-defter, Mikro Bayi, Mikro Bayii, Mikro v15, Mikro 15, Mikro Destek, mikro yazılım, mikro yazılım bayi, mikro yetkili satıcı, mikro bayileri, mikro programı, mikro yazılım, mikro yardım